O naší restauraci


Spořilovská Potrefená husa Sport Bar se nachází v rekonstruovaných prostorách obchodního domu Centrum a dále rozvijí myšlenku konceptu Potrefených hus Sport Bar oživit velká sídliště a poskytnout jejich obyvatelům možnost příjemného posezení a kvalitní gastronomie. To vše společně se sportovně laděným interiérem a množstvím obrazovek včetně velkoplošného plátna nabízí náročným fandům ideální podmínky pro sledování vypjatých sportovních duelů.

Jak je u Potrefených hus již dobrým zvykem, i zde je kladen velký důraz na perfektní gastronomii a výborné pivo. Spořilovská Husa nabízí moderně pojatou českou kuchyni, oblíbená barová jídla i speciality k pivu. A pivo je kapitola sama pro sebe. Sedm druhů točeného v čele se Staropramenem a řadu lahvových belgických speciálů jen tak někde nenajdete.

V neposlední řadě má Sport Bar na Spořilově další typický atribut ostatních Potrefených hus, kterým je moderně řešený design interiéru. Přesvědčte se ostatně sami ve Fotogalerii.

 

NEJLEPŠÍ PROVOZOVNA PRAHY 4 ZA ROK 2011

Rádi bychom vám poděkovali za vaši přízeň, která nám umožnila zvítězit v soutěži o Nejlepší provozovnu pro Prahu 4. Děkujeme a budeme se snažit udržet tuto nastavenou úroveň. Tým Potrefené Husy Spořilov

 

Novinky


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

Adresa


Praha Spořilov
Hlavní 2459/108
Praha 141 00
Ukázat na mapě

Týdenní menu

Denní menuPředchozí den Další den
Denní menu

Týdenní menu

Načepujte správnou míru informací:


resizer-2x1.png

Jídelní lístek

resizer-1x1.png

Nápojový lístek

resizer-2x1.png

Galerie restaurace

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.