Speciální nabídka


V naší Potrefené huse nově přijímáme Naše Stravenky.

V naší Potrefené huse nově přijímáme Naše Stravenky.

HOEGAARDEN ROSÉE

HOEGAARDEN ROSÉE

Rádi bychom Vás pozvali do naší Potrefené husy na Hoegaarden Rosée, nové osvěžující pivo s výraznou malinovou chutí. Ideální drink do letního počasí, který si můžete vychutnat nejen na našich zahrádkách.

AKCE: Burgery v naší Potrefené huse

AKCE: Burgery v naší Potrefené huse

Do konce června u nás ochutnáte hovězí chilli burger se slaninovou marmeládou a papričkami chipottle nebo kuřecí Caesar burger s římským salátem, opečenou slaninou a caesar dresinkem s ančovičkou.


O naší restauraci


Vážení zákazníci,

restaurace byla v rámci revitalizace kompletně zrekonstruována, zvětšila se kapacita k sezení, vznikl atraktivní nový interiér, nekuřácká část a vynikající tankové pivo, od 1.10.2012 se na vás těší nový provozovatel.

Potrefená husa Bohnice je moderní restaurace, která přináší návštěvníkům nejen skvělé pivo a kvalitní gastronomické služby, ale také jim umožňuje sledovat na několika obrazovkách sportovní přenosy ve společnosti stejně naladěných hostů. Design restaurace odráží moderní architektonické trendy, kde celým prostorem prostupuje antracitový motiv. Kuchyně nabízí moderní i tradiční pokrmy z čerstvých surovin, které jsou nakupovány od prověřených dodavatelů. Několikrát do týdne jsou nabízeny speciality šéfkuchaře a domácí koláče. Hosté mohou také vybírat z řady specialit na grilu, salátů a nechybí ani jídla k pivu.

Od března dominuje restauraci moderní dětský koutek.

Nově jsme pro vás připravili krásnou letní zahrádku, kde vám náš šéfkuchař a jeho tým připraví delikátní speciality z grilu, přijďte se na nás podívat, těšíme se na vás.


 

Novinky


22. 5. 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

Celý článek

Adresa


Praha Bohnice
Zhořelecká 514/2
Praha 181 00
Ukázat na mapě

Týdenní menu

Denní menuPředchozí den Další den
Denní menu

Týdenní menu

Načepujte správnou míru informací:


resizer-2x1.png

Jídelní lístek

resizer-2x1.png

Galerie restaurace

resizer-1x1.png

Nápojový lístek

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.