O naší restauraci


Potrefená husa v Platnéřské ulici vás na první pohled zaujme moderním designovým interiérem, který díky své členitosti poskytuje návštěvníkům pocit soukromí, ale zároveň je udržuje v bezprostředním kontaktu s ostatními hosty. Ve dvou patrech zde najdete typické prvky, které stojí za úspěchem konceptu značkových restaurací Potrefená husa, jako je například vyvýšené sezení hostů, dominantní pivní bary, pivní výklady a dekorace nebo velká okna do ulice.

Výborné pivo je samozřejmostí, ovšem sedm druhů točeného v čele se Staropramenem hned tak někde nenajdete. Usměvavá obsluha vám jistě doporučí také nějakou gastronomickou lahůdku. Pokud věříte spíše vlastnímu úsudku a rádi víte na čem jste, podívejte se již teď do sekce „Naše speciality“. Bez obav se ale můžete rozhodnout až na místě, jubilejní desátá pražská Potrefená husa má vskutku co nabídnout!

Novinky


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

Adresa


Praha Platnéřská
Platnéřská 88/9
Praha 110 00
Ukázat na mapě

Týdenní menu

Denní menuPředchozí den Další den
Denní menu

Týdenní menu

Načepujte správnou míru informací:


resizer-2x1.png

Galerie restaurace

resizer-1x1.png

Nápojový lístek

resizer-2x1.png

Jídelní lístek

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.