O naší restauraci


Řetězec restaurací Pivovarů Staropramen se dostal k významnému milníku. V červnu 2008 se v centru Prahy v Dlážděné ulici otevřela jubilejní, již pětadvacátá Potrefená husa!

Jubileum je to patřičně velkolepé. Nová provozovna v Dlážděné ulici má totiž ještě jeden unikát - jedná se o dosud největší Potrefenou husu v ČR- pojme více než 300 hostů najednou! Vzhledem k tomu, že nová provozovna vznikala v tom nejhistoričtějším jádru Prahy, musela se přizpůsobit přísným památkářským regulím. Přesto, že architektonický projekt nebyl jednoduchý, povedlo se docílit vytvoření zcela unikátního prostoru.

Dispozičně je Potrefená husa v Dlážděné uspořádána ve třech patrech památkově chráněného objektu. Hlavní část restaurace se nachází v přízemí s velkými výkladními skly do ulice. Nad ní ční vestavěná galerie, která pojme asi 66 hostů, suterénní prostor je koncipován jako pivní sklep. Dobrou zprávou pro všechny milovníky zlatavého moku je široká nabídka piv, kterou bude možné v Potrefené huse ochutnat. Provozovna v Dlážděné nabízí tradičně devět druhů točených piv.

Novinky


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

Adresa


Praha Hybernská
Dlážděná 1003
Praha 110 00
Ukázat na mapě

Týdenní menu

Denní menuPředchozí den Další den
Denní menu

Týdenní menu

Načepujte správnou míru informací:


resizer-2x1.png

Galerie restaurace

resizer-2x1.png

Jídelní lístek

resizer-1x1.png

Nápojový lístek

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.