Speciální nabídka


Akce měsíce: Retro kuchyně, od 18. srpna

Akce měsíce: Retro kuchyně, od 18. srpna

Přijďte ochutnat známé specility 80. let

HOEGAARDEN ROSÉE

HOEGAARDEN ROSÉE

Rádi bychom Vás pozvali do naší Potrefené husy na Hoegaarden Rosée, nové osvěžující pivo s výraznou malinovou chutí. Ideální drink do letního počasí, který si můžete vychutnat nejen na našich zahrádkách.


O naší restauraci


Potrefená husa Albertov

Koncem listopadu 2012 jsme pro vás otevřeli novou prosvětlenou nekuřáckou část na přízemí, s dětským koutkem pro naše nejmladší hosty a celkovou kapacitou 80 míst.

Nově otevřená Potrefená husa Albertov s celkovou kapacitou až 232 míst k sezení je tu pro Vás. Nedaleko Karlova náměstí se tak můžete nechat unést do pomyslného gastronomického ráje. Moderní design interiéru a zahrádky pouze podtrhuje zaručený zážitek z kvalitních jídel a nápojů.

Otevřená kuchyň propojená s restaurací je originálem konceptu Staropramen Potrefená husa. Hosté se tak mohou těšit nejen z ověřených pokrmů tradiční české kuchyně s požadavky moderní gastronomie, ale také z umu našich kuchařů. Specialitou podniku jsou grilované steaky z kvalitních farmářských chovů, které jsou připravovány i na zahrádce přímo před Vámi. Ve venkovní části se nachází také samostatný bar s pestrou nabídkou osmi druhů čepovaných piv a vybraných koktejlů.

 

Pivní nabídka

Staropramen Světlý, Staropramen 11°, Staropramen Ležák, Staropramen Černý, Staropramen Granát, Staropramen NEFILTROVANÝ, Stella Artois, Hoegaarden White

 

Spojení

Pro ty z Vás, kteří cestují raději MHD, je dostupnost příznivá. Doslova pár kroků od restaurace je zastávka Albertov pro tramvajové linky číslo 7, 18, 24, 53 a 55 - z Karlova náměstí směr Nusle. Ti ostatní, kteří volí raději dopravou vlastní, máme připraveno 40 parkovacích míst v přilehlém objektu.

 

Kapacita

Restaurace – 241 míst k sezení
Zahrádka – 118 míst k sezení

 


 

Novinky


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

Adresa


Praha Albertov
Na slupi 2102/2b
Praha 128 00
Ukázat na mapě

Týdenní menu

Denní menuPředchozí den Další den
Denní menu

Týdenní menu

Načepujte správnou míru informací:


resizer-2x1.png

Galerie restaurace

resizer-2x1.png

Jídelní lístek

resizer-1x1.png

Nápojový lístek

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.