O naší restauraci


Pardubická Potrefená husa v prostorách OC Grand je po hradecké již druhou Potrefenou husou ve východních Čechách. Jedná se celkově již o 26. značkovou restauraci v rámci České republiky a Slovenska.

Její budování vyžadovalo důkladnou a náročnou rekonstrukci, která skýtala výstavbu celého spodního patra pro kuchyňské zázemí a skladovací část. V letních měsících je počítáno s velkou zahradou před OC Grand.

Potrefená husa Beerpoint potěší především ty, kteří si chtějí dopřát odpočinek u sklenice dobrého piva po ukončení nákupu nebo v jeho průběhu.

Naše piva …

V Potrefené huse Beerpoint v Pardubicích si vychutnáte točený Staropramen světlý, Staropramen 11°, Staropramen Granát, Stellu Artois, Hoegaarden White a novinku Staropramen Nefiltrovaný. Nabídku piv dále rozšiřují lahvový Staropramen Ležák, Staropramen Černý, Leffe Bruin a nealko piva Stella Artois a Staropramen.

Novinky


22. 5. 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

Celý článek

Adresa


Pardubice
Náměstí republiky 1400
Pardubice 530 02
Ukázat na mapě

Týdenní menu

Denní menuPředchozí den Další den
Denní menu

Týdenní menu

Načepujte správnou míru informací:


resizer-2x1.png

Galerie restaurace

resizer-2x1.png

Jídelní lístek

resizer-1x1.png

Nápojový lístek

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.