O naší restauraci


V krátkém časovém rozmezí se nám podařilo otevřít další Značkovou restauraci, v pořadí druhou v moravské metropoli, kterou je Potrefená husa Beerpoint v Brně.

Tak jako Potrefená husa Beerpoint v Českých Budějovicích, tak i Potrefená husa Beerpoint v Brně najdete v nově otevřeném obchodním centru (OC Galerie Vaňkovka).

Připravena je pro Vás nejen skvělá a pohodová atmosféra, ale také dokonalá restaurace, která Vám dokáže nabídnout kromě výhodné polední nabídky i celou řadu čerstvě připravených pokrmů, zeleninových salátů, dezertů a samozřejmě i ta nejlahodnější piva.

K příjemnému večernímu posezení Vám poslouží nejen velkoplošná obrazovka, tak i zahrádka, která je nesdílnou součástí Potrefené husy Beerpoint.
Její umístění uvítají nejen romantické duše, ale i rodiny s malými dětmi, které k nám zavítají na odpočinek po „ náročném“ nakupování v OC.

Stejně jako v jiných značkových hospodách Pivovarů Staropramen je i v Potrefené huse Beerpoint kladen důraz na prezentaci kombinace piva s vhodným jídlem a na kvalitu a čerstvost používaných surovin, jakož i na vstřícnost a ochotu personálu.

Naše piva...

V Potrefené huse Beerpoint vždy najdete lahodná a kvalitně ošetřená točená piva, kterými jsou:

Tradiční osvěžující STAROPRAMEN Světlý, STAROPRAMEN NEFILTROVANÝ a STAROPRAMEN 11. Dále pak nepřekonatelně osvěžující kvasnicový HOEGAARDEN WHITE.

 

 

Novinky


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

Adresa


Brno Vaňkovka
Ve Vaňkovce 1
Brno 602 00
Ukázat na mapě

Týdenní menu

Denní menuPředchozí den Další den
Denní menu

Týdenní menu

Načepujte správnou míru informací:


resizer-2x1.png

Jídelní lístek

resizer-2x1.png

Galerie restaurace

resizer-1x1.png

Nápojový lístek

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.