Společenská odpovědnost

Jedinečný projekt značky Staropramen pod názvem „Festivaly bez zábran“ se letos protne s několika českými hudebními festivaly.
Celé jsme to samozřejmě nezvládli sami. Proto bychom chtěli poděkovat našim partnerům. Tady si můžete zjistit kdo všechno nám pomáhal.

staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

dfgdsf.png

Shrnutí roku 2014

1, 5, 2, 150, 600 – nenechte se mýlit, nejedná se o nahodilé číslovky a ani o poslední tah Sporty za přítomnosti státního dozoru a notáře.

festivalybezzabran.png

Festivaly bez Zábran 2014

Začalo to u nás v pivovaru. Pak začali sbírat hudební fandové. Festivaly bez Zábran hlásí za svůj první rok rekordní počty nasbíraných víček a zátek!

untitled-1.jpg

Na vlně nových kapel se vezl i projekt „FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“.

Dva dny, jeden červený stánek, kvalitní muzika a Staropramen. Toto byl v kostce festival Nouvelle Prague.

att00001_copy.jpg

Staropramen + hudba + talenty + víčka + zábava = Nouvelle Prague 2014

Druhý listopadový víkend se otevřou brány pivovaru Staropramen na pražském Smíchově nejen hudbě a jejím milovníkům, ale i těm...

410x274_stp_perex_photo_kylie_vicka-2.jpg

LETNÍ FESTIVALOVÁ SEZÓNA JE SICE U KONCE, MY VŠAK POKRAČUJEME – DALŠÍ ZASTÁVKA KONCERT KYLIE MINOGUE V O2 ARENĚ!

Hudebním festivalům pod širým nebem sice pro tento rok již odzvonilo, ale projekt značky Staropramen „Sbírej víčka, postavím…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ rozhodně nenecháme přes zimu hibernovat.

meziploty.jpg

SBĚR VÍČEK SE VRACÍ NA FESTIVALY – JIŽ TENTO VÍKEND DO BOHNIC NA MEZI PLOTY.

Poté, co byl sběr víček v rámci projektu značky Staropramen „Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ realizován před O2 arenou při koncertu Pharella Williamse, se vrací zpět na české hudební open air festivaly - na akci Mezi ploty.

«1 | | »
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.