Novinky

Co ještě nevíte, ale měli byste vědět.

staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

supercup_445x223_1.jpg

Staropramen Cool Super Cup 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

anot-image.png

Pozvi kámoše na jedno

Kámoše se totiž vyplatí vidět, i kdyby to mělo být jen na 20 minut.

gastro_anot.jpg

Na jedno a na chuťový zážitek do Potrefené husy

V naší síti Potrefených hus se snažíme po celý rok nabízet sezonní gastronomické zážitky. Stejně jako předchozí roky, tak i letos pro Vás každý měsíc chystáme něco speciálního. Věříme, že si pochutnáte.

velikonoce-anot.jpg

Pozvi kámoše na velikonoční várku Granátu

Na letošní Velikonoce jsme uvařili omezenou várku našeho Staropramen Granátu 13. Je to silný, řízný, polotmavý speciál s granátovou barvou a výraznou vůní chmele a karamelového sladu. 

004-staropramen-vizual-445x200-v1.jpg

Staropramen 11° zvítězila v degustační soutěži České pivo 2015

Patnáctý ročník soutěže České pivo 2015 zná své vítěze. V degustační soutěži, kterou každoročně vyhlašuje Český svaz pivovarů a sladoven a jejímž odborným garantem je Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, bylo letos testováno na 70 vzorků rozdělených do pěti soutěžních kategorií. 

445x200_staropramen_dny-ceskeho-piva_anotace-clanek.jpg

Dny českého piva

Během letošních Dnů českého piva servíruje Staropramen nepasterizovanou dvanáctku z chmele z Údolí Zlatého potoka. Pro mnohé nejlepšího na světě. 

str_cool_450x250.jpg

Staropramen Cool Super Cup 2015

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2015“.

bud-hudbe-bliz-anot_1.jpg

Buď hudbě blíž a hraj se Staropramenem o hudební dárky

Každý týden sleduj náš web a hraj o atraktivní hudební dárky. Kup 6 ks plechovek Staropramen Světlý 0,5 l z limitované hudební edice, pošli kód z účtenky ve šťastnou chvilku a vyhraj hudební dárky!

«1 | | | »
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.