Staropramen

Vozíčkáři rozšíří davy návštěvníků na Rock for People!


Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran!  


Loňský projekt Magistrátu Hradec Králové a festivalu Rock for People, jenž zval seniory zejména na koncert božského Karla Gotta, se rozrůstá. Letošní spolupráce se posunula zase o kus dál a za podpory značky Staropramen se již několik měsíců plánuje setkání nejen lidí dříve narozených, ale i vozíčkářů všech generací se všemi ostatními návštěvníky festivalu pod pódii. Senioři budou tradičně dopraveni hromadně autobusem, zatímco speciální výpravy hradeckých vozíčkářů přijedou upravenými automobily na koncerty The Tap Tap, Stevena Seagala a jeho Blues Bandu nebo Lucie.

Díky projektu značky Staropramen „Sbírej víčka, postavíme… FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ tak nejen hradečtí vozíčkáři budou moci plnými doušky nasát festivalovou atmosféru. Připravena bude pro vozíčkáře vyvýšená plošina s nájezdovou rampou, ze které bude možné komfortně sledovat hudební stálice i vycházející hvězdy. Instalace přechodových pásů zaručí bezbariérové prostředí v areálu a vyrovná případné nerovnosti terénu. Snížený bar s meeting pointem a mobilními toaletami poskytne nejen zázemí pro odpočinek, ale nabídne i vlastní doprovodný program. K dispozici bude i vozíčkářům vyhrazené parkoviště a plocha ve stanovém městečku.

Ve dvou sběrných místech bude možné odevzdat plastová víčka a kovové zátky a tím pomoci rozšířit mobiliář a myšlenku bezbariérových festivalů i na další akce podporované značkou Staropramen. Podpořit sběr budou moci i obyvatelé Hradce Králové a okolí, kteří nemíří přímo na festival, jelikož se víčka a zátky budou vybírat v místě u 24hodinové zóny, kam je vstup zdarma.

rock-for-people-foto.jpg

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.