Staropramen

Tramtadááá… Staropramen otvírá festival Votvírák


Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran!  


V rámci projektu „Festivaly bez zábran“ může každý sběrem víček a zátek nejen pomáhat naší věci, ale i životnímu prostředí. A to smysl rozhodně má!

Jako první převezme pomyslnou štafetu bezbariérového hudebního festivalu milovický Votvírák, který již po několik let otevírá letní festivalovou sezónu v České republice a pivo Staropramen k němu neodmyslitelně patří. V rámci sedmého ročníku této oslavy hudby, která se koná od 13. do 15. června, budou k dispozici dvě sběrná místa, kde obsluha pečlivě převáží odevzdaná víčka a zátky a tím, díky vám, umožní první krok k otevření dalších festivalů bez zábran. Účast na letošním ročníku přislíbili například Divokej Bill, Chinaski, Horkýže Slíže, Jaroslav Uhlíř, Mandrage, No Name, Orion, Rytmus nebo Skyline. Tak sbírejte a votevřete se hudbě!

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.