Staropramen

Tramtadááá… Staropramen otvírá festival Votvírák


Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran!  


V rámci projektu „Festivaly bez zábran“ může každý sběrem víček a zátek nejen pomáhat naší věci, ale i životnímu prostředí. A to smysl rozhodně má!

Jako první převezme pomyslnou štafetu bezbariérového hudebního festivalu milovický Votvírák, který již po několik let otevírá letní festivalovou sezónu v České republice a pivo Staropramen k němu neodmyslitelně patří. V rámci sedmého ročníku této oslavy hudby, která se koná od 13. do 15. června, budou k dispozici dvě sběrná místa, kde obsluha pečlivě převáží odevzdaná víčka a zátky a tím, díky vám, umožní první krok k otevření dalších festivalů bez zábran. Účast na letošním ročníku přislíbili například Divokej Bill, Chinaski, Horkýže Slíže, Jaroslav Uhlíř, Mandrage, No Name, Orion, Rytmus nebo Skyline. Tak sbírejte a votevřete se hudbě!

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Pivovary Staropramen
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Braník
Stella Artois
Velvet
Hoegaarden
Leffe
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.