Staropramen

Staropramen otvírá české festivaly!


Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran!  


Ať už jednotlivci nebo skupiny, všichni mohou pomoci otevřít české festivaly i těm, kteří se životem pohybují na vozíčku. Základní myšlenkou je sběr plastových víček a jejich následné využití na podporu projektu Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN. Z odevzdaných víček a zátek se vytvoří např. nájezdové rampy nebo přechodové pásy, které vyrovnávají nerovnost terénu, nebo se bude financovat bezbariérová odpočinková zóna pro vozíčkáře.

Sběrná místa na vybraných českých festivalech budou hromadit přinesená víčka a zátky. Každý festivalový den tak budou moci tři nejaktivnější jednotlivci ve sběru víček Staropramen a jeden nejaktivnější sběrač jakýchkoli víček, tzv. divoká karta, využít možnosti si vybrat odměnu ve formě zajímavého festivalového zážitku, ale hlavně být součástí projektu pro dobrou věc. Vyhlášení nejproduktivnější skupiny proběhne vždy během posledního dne daného festivalu.

Chystáme pro Vás zajímavé odměny ve formě zážitků, které si rozhodně jen tak někdo z festivalu neodveze!

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.