Staropramen

Staropramen + hudba + talenty + víčka + zábava = Nouvelle Prague 2014


Druhý listopadový víkend se otevřou brány pivovaru Staropramen na pražském Smíchově nejen hudbě a jejím milovníkům, ale i těm, kteří se rozhodli, krom vychutnávání hudebních lahůdek, pomoci v rámci projektu „Sbírej víčka, postavíme… FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ a otevřít tak hudební akce tělesně hendikepovaným.


Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN


 

7. a 8. listopadu se uskuteční druhý ročník festivalu Nouvelle Prague, který si  za svoji loňskou premiéru stihl odnést prestižní cenu britského showcaseového festivalu The Great Escape za „Nejlepší nový showcaseový festival“. Nouvelle Prague ve smíchovském pivovaru je tak logickým vyústěním spojení značky Staropramen a hudby.

 

V rámci dvou festivalových dnů se představí čerstvá a talentovaná hudební tělesa a zároveň se během těchto dní areál pivovaru promění ve sběrné místo projektu FESTIVALY BEZ ZÁBRAN, kde můžete odevzdat nasbíraná plastová víčka a kovové zátky libovolných značek hosteskám. Pomůžete nám tím udělat další krok směrem k bezbariérovým open air festivalům podporovaným značkou Staropramen. Přijďte a budete svědky nejen změny na hudebním nebi a nástupu nových kvalitních kapel, ale i změny festivalového prostředí díky projektu „Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran“.

 

Areál festivalu bude bezbariérový – vozíčkáři budou mít možnost vstupu zdarma. Podmínkou je včasná registrace předem na e-mailové adrese [javascript protected email], kde je nutné uvést jméno a příjmení plus totožné údaje o doprovodu (doprovod si však platí vstupné v plné výši) a předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P v místě konání. Registrace je možná do středy 5.11. do 15 hodin.

 

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.