Staropramen

Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran!


Na začátku bylo… pár nadšených hlav, které se u piva Staropramen daly dohromady, což byl první drobný krůček ke vzniku unikátního projektu s názvem „Festivaly bez zábran“, který nemá v rámci českých luhů a hájů obdoby. I první nesmělý krok může směřovat až k tomu jistému tanečnímu, a proto se společnost Pivovary Staropramen, jako hrdý partner několika kulturních akcí, rozhodla pro pořádný kankán.

V pozadí celého projektu se vznáší myšlenka a chuť otevřít české hudební festivaly co největšímu množství návštěvníků. A protože hudba je mocná zbraň, jejímž prostřednictvím se rozhodně dá měnit svět nebo alespoň smýšlení posluchačů, Staropramen si předsevzal dopřát tuto možnost a hudební zážitek více lidem a zároveň také rozšířit svůj úspěšný projekt sběru plastových víček a kovových zátek. Díky předchozímu projektu „Sbírej víčka, postavíme…“, ze kterého „Festivaly bez zábran“ vycházejí, se vybavila dětská hřiště herními atrakcemi z recyklovaného plastu, ale i cvičiště pro asistenční psy organizace Helppes mobilními výcvikovými prvky. Dále byl zásluhou všech zapojených sběračů předán finanční dar ve výši 40 000 Kč Domovu pro seniory Sue Ryder.

Sečteno, podtrženo: máme Staropramen, víčka a zátky, hudební festivaly a zbývá jen rozkrýt účel… ale o tom zase příště.

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.