Staropramen

Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran!


Na začátku bylo… pár nadšených hlav, které se u piva Staropramen daly dohromady, což byl první drobný krůček ke vzniku unikátního projektu s názvem „Festivaly bez zábran“, který nemá v rámci českých luhů a hájů obdoby. I první nesmělý krok může směřovat až k tomu jistému tanečnímu, a proto se společnost Pivovary Staropramen, jako hrdý partner několika kulturních akcí, rozhodla pro pořádný kankán.

V pozadí celého projektu se vznáší myšlenka a chuť otevřít české hudební festivaly co největšímu množství návštěvníků. A protože hudba je mocná zbraň, jejímž prostřednictvím se rozhodně dá měnit svět nebo alespoň smýšlení posluchačů, Staropramen si předsevzal dopřát tuto možnost a hudební zážitek více lidem a zároveň také rozšířit svůj úspěšný projekt sběru plastových víček a kovových zátek. Díky předchozímu projektu „Sbírej víčka, postavíme…“, ze kterého „Festivaly bez zábran“ vycházejí, se vybavila dětská hřiště herními atrakcemi z recyklovaného plastu, ale i cvičiště pro asistenční psy organizace Helppes mobilními výcvikovými prvky. Dále byl zásluhou všech zapojených sběračů předán finanční dar ve výši 40 000 Kč Domovu pro seniory Sue Ryder.

Sečteno, podtrženo: máme Staropramen, víčka a zátky, hudební festivaly a zbývá jen rozkrýt účel… ale o tom zase příště.

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Pivovary Staropramen
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Braník
Stella Artois
Velvet
Hoegaarden
Leffe
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.