Staropramen

Sbírám, sbíráš, sbíráme a budujeme cestu ke stage


Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran!  


Jedinečný projekt značky Staropramen pod názvem „Festivaly bez zábran“ se letos protne s několika českými hudebními festivaly. Základním předpokladem je sběr plastových víček a kovových zátek, které budou recyklovány a přetvořeny na užitečné věci. Navíc chování šetrné k životnímu prostředí je jedním z pilířů firemní strategie společnosti Pivovary Staropramen.


Sbírám, sbíráš, sbíráme a budujeme cestu ke stage.


Ale na koho je vlastně tento projekt zaměřen? Ve spolupráci s Českou asociací paraplegiků, Ligou vozíčkářů a Pražskou organizací vozíčkářů se Staropramen rozhodl zvýšit komfort všem návštěvníkům českých hudebních festivalů, kteří jsou upoutáni na vozíček. Pilotní projekt odstartuje na milovickém Votvíráku a bude pokračovat na jedné z největších hudebních událostí letošního léta, a to konkrétně na královéhradeckém Rock for People, dále na Rock for People v Českém Brodě či bejbypankovém festivalu Kefír.

Můžete se připravit už nyní - takže střádejte, syslete, hromaďte a přivezte víčka a zátky na jeden z festivalů!

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Pivovary Staropramen
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Braník
Stella Artois
Velvet
Hoegaarden
Leffe
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.