Staropramen

Sbírám, sbíráš, sbíráme a budujeme cestu ke stage


Sbírej víčka, postavíme… festivaly bez zábran!  


Jedinečný projekt značky Staropramen pod názvem „Festivaly bez zábran“ se letos protne s několika českými hudebními festivaly. Základním předpokladem je sběr plastových víček a kovových zátek, které budou recyklovány a přetvořeny na užitečné věci. Navíc chování šetrné k životnímu prostředí je jedním z pilířů firemní strategie společnosti Pivovary Staropramen.


Sbírám, sbíráš, sbíráme a budujeme cestu ke stage.


Ale na koho je vlastně tento projekt zaměřen? Ve spolupráci s Českou asociací paraplegiků, Ligou vozíčkářů a Pražskou organizací vozíčkářů se Staropramen rozhodl zvýšit komfort všem návštěvníkům českých hudebních festivalů, kteří jsou upoutáni na vozíček. Pilotní projekt odstartuje na milovickém Votvíráku a bude pokračovat na jedné z největších hudebních událostí letošního léta, a to konkrétně na královéhradeckém Rock for People, dále na Rock for People v Českém Brodě či bejbypankovém festivalu Kefír.

Můžete se připravit už nyní - takže střádejte, syslete, hromaďte a přivezte víčka a zátky na jeden z festivalů!

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.