Staropramen

Sběr víček vol. 3 na českobrodském RfP!


Zcela unikátní projekt značky Staropramen „Sbírej víčka, postavíme… FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ se po Votvíráku a Rock for People v Hradci Králové přesouvá i na RfP v Českém Brodě.

Díky spolupráci s pořadateli festivalu tak bude v areálu poblíž hlavního vstupu instalované sběrné místo, kde bude možné hosteskám odevzdat plastová víčka i kovové zátky, a to buď z domu přivezená nebo na festivalu nasbíraná.

Sběrné místo bude fungovat od otevření areálu ve 12:00 až do podvečerních hodin. Tři nejlepší sběrači dne budou následně odměněni. Podmínkou je, aby plastová víčka a kovové zátky byly odevzdány zvlášť.

Plastová víčka se následně zrecyklují a použijí na výrobu bezbariérových prvků, kovové zátky budou následně vykoupeny a finanční obnos Staropramen využije pro zajištění bezbariérového zázemí pro vozíčkáře. Díky projektu a všem zapojeným se tak v budoucnu otevře více festivalů vozíčkářům, pro které letos v Brodě připravujeme bezbariérové prostředí.

votvirak-staropramen-2014-popfoto-cz-0066-gy1d0421.jpg

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.