Staropramen

Sběr víček vol. 3 na českobrodském RfP!


Zcela unikátní projekt značky Staropramen „Sbírej víčka, postavíme… FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ se po Votvíráku a Rock for People v Hradci Králové přesouvá i na RfP v Českém Brodě.

Díky spolupráci s pořadateli festivalu tak bude v areálu poblíž hlavního vstupu instalované sběrné místo, kde bude možné hosteskám odevzdat plastová víčka i kovové zátky, a to buď z domu přivezená nebo na festivalu nasbíraná.

Sběrné místo bude fungovat od otevření areálu ve 12:00 až do podvečerních hodin. Tři nejlepší sběrači dne budou následně odměněni. Podmínkou je, aby plastová víčka a kovové zátky byly odevzdány zvlášť.

Plastová víčka se následně zrecyklují a použijí na výrobu bezbariérových prvků, kovové zátky budou následně vykoupeny a finanční obnos Staropramen využije pro zajištění bezbariérového zázemí pro vozíčkáře. Díky projektu a všem zapojeným se tak v budoucnu otevře více festivalů vozíčkářům, pro které letos v Brodě připravujeme bezbariérové prostředí.

votvirak-staropramen-2014-popfoto-cz-0066-gy1d0421.jpg

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Pivovary Staropramen
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Braník
Stella Artois
Velvet
Hoegaarden
Leffe
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.