Staropramen

SBĚR VÍČEK SE VRACÍ NA FESTIVALY – JIŽ TENTO VÍKEND DO BOHNIC NA MEZI PLOTY.


Poté, co byl sběr víček v rámci projektu značky Staropramen „Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ realizován před O2 arenou při koncertu Pharrella Williamse, se vrací zpět na české hudební open air festivaly, a to konkrétně do Bohnic, kde se již tradičně koná akce s názvem Mezi ploty.


Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN


 

Již tuto sobotu a neděli, 4. a 5. října, se zde na 22. ročníku sejdou nejen kapely a umělci ze všech koutů republiky, ale v místě bude možné nalézt i dva stany fungující jako sběrná místa, kde bude možné hosteskám odevzdat plastová víčka a kovové zátky jakýchkoli značek přinesená z domu či nasbíraná během festivalu. Avšak je nutné odevzdat zvlášť plast a kov, aby nedocházelo k míchání materiálů.

Areál festivalu bude po oba dva dny otevřen od 11 hodin, kdy začnou fungovat i samotná sběrná místa. V průběhu akce bude možné zakoupit Sládkovu limonádu z produktové řady značky Staropramen, jelikož je akce striktně bez alkoholu, a sbírat zátky i přímo na místě.

Do této chvíle se podařilo nasbírat téměř neuvěřitelná půl tuna plastových a 100 kg kovových uzávěrů. Děkujeme a těšíme se na další kilogramy, které pomohou zajistit bezbariérové prostředí nejen na českých hudebních open air festivalech!

clv_20tisk_20novy.jpg

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.