Staropramen

Projekt „Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ slavil s Rock for People!


Českobrodský atletický stadion Na Kutilce přivítal v sobotu 23. srpna všechny, kteří společně s festivalem chtěli oslavit 20 let jeho fungování.

A mohli zavítat opravdu všichni, což dokazovala přítomnost více jak desítky vozíčkářů, kteří měli díky včasné registraci vstup zcela zdarma.

Ve spolupráci s pořadateli bylo v areálu zásluhou projektu „Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ značky Staropramen instalováno nejen mobilní sociální zázemí, ale i vyvýšená plošina pro vozíčkáře s výhledem na obě hlavní pódia. Tohoto komfortu v průběhu dne bylo hojně využíváno a důkazem, že se přítomní dobře bavili, jsou fotografie pořízené v místě festivalu, které je možné zhlédnout v naší galerii. Díky dispozicím areálu a přechodovým pásům z recyklovaných plastů byly prostory festivalu bezbariérové.

Druhou částí projetu byl již tradičně sběr plastových víček a kovových zátek, a to v novém červeném stanu označeném logem projektu. Hostesky přijaly zhruba 15 kilogramů kovových korunek a téměř 20 kilogramů plastových víček. Mezi odměněnými nejlepšími sběrači se blýskli i festivaloví medici, kteří přispěli více jak 6 kily.

Oslavy v Brodě sice skončily, ale projekt pokračuje dál! Těšíme se na viděnou na některé z příštích hudebních událostí podporované značkou Staropramen.

 

staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0031-gy1d3498.jpg

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Pivovary Staropramen
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Braník
Stella Artois
Velvet
Hoegaarden
Leffe
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.