Staropramen

Projekt „Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ slavil s Rock for People!


Českobrodský atletický stadion Na Kutilce přivítal v sobotu 23. srpna všechny, kteří společně s festivalem chtěli oslavit 20 let jeho fungování.

A mohli zavítat opravdu všichni, což dokazovala přítomnost více jak desítky vozíčkářů, kteří měli díky včasné registraci vstup zcela zdarma.

Ve spolupráci s pořadateli bylo v areálu zásluhou projektu „Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ značky Staropramen instalováno nejen mobilní sociální zázemí, ale i vyvýšená plošina pro vozíčkáře s výhledem na obě hlavní pódia. Tohoto komfortu v průběhu dne bylo hojně využíváno a důkazem, že se přítomní dobře bavili, jsou fotografie pořízené v místě festivalu, které je možné zhlédnout v naší galerii. Díky dispozicím areálu a přechodovým pásům z recyklovaných plastů byly prostory festivalu bezbariérové.

Druhou částí projetu byl již tradičně sběr plastových víček a kovových zátek, a to v novém červeném stanu označeném logem projektu. Hostesky přijaly zhruba 15 kilogramů kovových korunek a téměř 20 kilogramů plastových víček. Mezi odměněnými nejlepšími sběrači se blýskli i festivaloví medici, kteří přispěli více jak 6 kily.

Oslavy v Brodě sice skončily, ale projekt pokračuje dál! Těšíme se na viděnou na některé z příštích hudebních událostí podporované značkou Staropramen.

 

staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0031-gy1d3498.jpg

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.