Staropramen

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!


Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června


Festivalová sezóna začíná vystrkovat růžky, line-upy bobtnají, headlineři vystupují z plakátnic a my cizelujeme a připravujeme projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“.

V tuto chvíli vám můžeme potvrdit, že vytvoříme bezbariérové prostředí na dvou z největších českých festivalů, a to na Rock for People v Hradci Králové, který se koná od 4. do 6. června, a ještě ten samý měsíc od 12. do 14. na milovickém Votvíráku. A další jsou v jednání!

V rámci bezbariérového prostředí instalujeme vyvýšenou plošinu s nájezdovou rampou pro větší požitek a lepší výhled na vystoupení na stagi. Položíme přechodové pásy překonávající nerovnosti terénu, díky kterým se také zpřístupní nejen pivní stany Staropramenu, ale i další stage a občerstvení. V hradeckém Festivalparku znovu otevřeme chill-out zónu, nejen pro vozíčkáře – letos zde bude probíhat i doprovodný program. V Milovicích spojíme odpočinkový prostor s VIP stanem. Sociální zázemí pro vozíčkáře je samozřejmostí.

Ve spolupráci s organizátory bylo stanoveno velmi příznivé vstupné pro vozíčkáře a jejich doprovod. Za  třídenní lístek na Rock for People v Hradci  zaplatí držitel průkazu ZTP 520 Kč, doprovod 540 Kč. Vstupenky budou k zakoupení pouze na místě. Velmi vstřícné vstupné nabízí i Votvírák. V tuto chvíli jsou vstupenky dostupné za 235 Kč, na místě za 399 Kč. S přihlédnutím k velmi příznivým cenám, pořadatel neposkytuje zvýhodněné vstupné pro vozíčkáře, nicméně díky spolupráci s projektem Festivaly bez zábran může nabídnout bezbariérové prostředí.

staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

I letos nám můžete pomoci otevřít další bezbariérové festivaly, a to sběrem plastových víček a kovových korunek. Na obou akcích budou sběrná místa, kde bude možné odevzdat nasbíraný materiál hosteskám. Plastové uzávěry jsou vykupovány společností Hottech s.r.o. Bezbariérový mobiliář z recyklovaných plastů (včetně víček) poskytuje partnerská firma Rajan Eko s.r.o. Korunky od nás vykupuje společnost Remet s.r.o. a takto utržené peníze používáme na pronájem sociálních zařízení.

Sbírat můžete i v mezidobí: nastřádaný materiál lze odevzdat na recepci v sídle pivovaru Staropramen na Smíchově, a to po celý týden od 8:00 do 17:30 hod.

V případě jakýchkoli dotazů nebo většího množství víček nás neváhejte kontaktovat formou mailu na adresu: [javascript protected email].

Více informací o festivalech a dalších akcích již brzy!

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.