Staropramen

Pohled do budoucna aneb co se chystá


I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.


Chystáme několik novinek a rozšíření. Stále platí, že budeme nadále otevírat festivaly co nejširšími publiku. Momentálně probíhají jednání s několika organizátory českých hudebních open air festivalů. Jejich finální počet ještě není stanoven, ale rádi bychom, po uplynulé sezóně, kdy jsme byli přítomni na festivalech Votvírák, Rock for People, Rock for People v Českém Brodě, Mezi ploty či Nouvelle Prague, rozšířili své pole působnosti. O konkrétních eventech, které se díky projektu stanou bezbariérovými, již brzy více!

Kromě instalace bezbariérových prvků budeme pokračovat ve sběru plastových víček i kovových korunek. V rámci jednotlivých festivalů bude nadále možnost nastřádaná víčka odevzdat hosteskám ve sběrných místech označených logem projektu.

festivaly-bez-zabran-staropramen-popfoto-cz-0018-gy1d0351.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V mezidobí je nově možnost přinést plastové i kovové uzávěry na recepci  pivovaru na Praze 5, která funguje po celý týden od 8:00 do 17:30 hod. Vstup je z ulice Nádražní č.p. 43/84. Podmínky platné pro odevzdání jsou totožné s těmi festivalovými – je nutné přinést zvlášť plastová víčka a kovové zátky, a to zcela libovolné barvy i značky. Důležité upozornění: uzávěry od tvrdého alkoholu, laků na vlasy, aviváží a dalšího drogistického zboží, prosíme, nenoste.

Stejně jako v minulém roce bychom se s Vámi i nadále rádi setkávali v rámci dalších hudebních akcí, jejichž partnerem je značka Staropramen, a to například při koncertech v O2 areně. Rýsuje se několik zajímavých událostí, kde bude možné se o projektu dozvědět více nebo ho podpořit sběrem víček.

V případě jakýchkoli dotazů nebo většího množství víček nás neváhejte kontaktovat formou mailu na adrese: [javascript protected email]

Děkujeme, že nám pomáháte! 

 

 

 

 

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.