Staropramen

Oslavy v Českém Brodě aneb návrat ke kořenům


Při příležitosti oslavy jubilejních 20. narozenin festivalu Rock for People se pořadatelé rozhodli vrátit se na místo činu do Českého Brodu, kde vše v roce 1995 začalo.

Projekt značky Staropramen s názvem „Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ se připojí k oslavám a díky tomu se otevře velká narozeninová party i řadám vozíčkářů. Staropramen se jim společně s organizátory akce rozhodl vyjít vstříc, a proto nabízí pro vozíčkáře možnost vstupu zcela zdarma. Podmínkou je včasná registrace předem na e-mailové adrese [javascript protected email], kde je nutné uvést jméno a příjmení plus totožné údaje o doprovodu (doprovod si však platí vstupné v plné výši). Počet vozíčkářů není omezen, limitována je pouze kapacita na vyvýšené platformě, a to deseti místy. Parkování pro vozíčkáře bude zajištěno na vyhrazeném místě v rámci areálu. Ve festivalovém prostoru  bude instalovaná vyvýšená plošina, která zaručí komfortní sledování a poslech jednotlivých koncertů na obou stageích, a přechodové pásy zpřístupňující další místa.

                Po otevření areálu budou moci návštěvníci odevzdat nastřádaná plastová víčka a kovové zátky ve sběrném pointu a přidat se k ostatním, kteří mají chuť pomoci vybudovat festivaly bez zábran. Doposud bylo nasbíráno 300 kg plastu a 35 kg kovu. Návštěvníci narozeninového Rock for People a posléze i bejbypankového festivalu Kefír konaného 6.9. tak budou moci tento objem dále navyšovat. Slavit se bude po boku československých velikánů, jako jsou Tata Bojs, Monkey Business, Kryštof, Xindl X či Horkýže Slíže.

 

festivaly-bez-zabran-staropramen-popfoto-cz-0013-gy1d1731.jpg

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Pivovary Staropramen
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Braník
Stella Artois
Velvet
Hoegaarden
Leffe
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.