Staropramen

Oslavy v Českém Brodě aneb návrat ke kořenům


Při příležitosti oslavy jubilejních 20. narozenin festivalu Rock for People se pořadatelé rozhodli vrátit se na místo činu do Českého Brodu, kde vše v roce 1995 začalo.

Projekt značky Staropramen s názvem „Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ se připojí k oslavám a díky tomu se otevře velká narozeninová party i řadám vozíčkářů. Staropramen se jim společně s organizátory akce rozhodl vyjít vstříc, a proto nabízí pro vozíčkáře možnost vstupu zcela zdarma. Podmínkou je včasná registrace předem na e-mailové adrese [javascript protected email], kde je nutné uvést jméno a příjmení plus totožné údaje o doprovodu (doprovod si však platí vstupné v plné výši). Počet vozíčkářů není omezen, limitována je pouze kapacita na vyvýšené platformě, a to deseti místy. Parkování pro vozíčkáře bude zajištěno na vyhrazeném místě v rámci areálu. Ve festivalovém prostoru  bude instalovaná vyvýšená plošina, která zaručí komfortní sledování a poslech jednotlivých koncertů na obou stageích, a přechodové pásy zpřístupňující další místa.

                Po otevření areálu budou moci návštěvníci odevzdat nastřádaná plastová víčka a kovové zátky ve sběrném pointu a přidat se k ostatním, kteří mají chuť pomoci vybudovat festivaly bez zábran. Doposud bylo nasbíráno 300 kg plastu a 35 kg kovu. Návštěvníci narozeninového Rock for People a posléze i bejbypankového festivalu Kefír konaného 6.9. tak budou moci tento objem dále navyšovat. Slavit se bude po boku československých velikánů, jako jsou Tata Bojs, Monkey Business, Kryštof, Xindl X či Horkýže Slíže.

 

festivaly-bez-zabran-staropramen-popfoto-cz-0013-gy1d1731.jpg

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.