Staropramen

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!


Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.


Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN

Máte doma plastová víčka nebo kovové zátky, už se vám valí ze skříně, tašky překypují, ani děti si s nimi už nechtějí hrát nebo zkrátka hledáte způsob, jak se jich průběžně zbavit? Nezoufejte!

 

Smíchovský pivovar Staropramen nyní nabízí řešení – ve svém sídle na Praze 5 v rámci recepce, která funguje po celý týden od 8:00 do 17:30 hod, byly přistaveny dvě sběrné nádoby. Sem můžete víčka kdykoli přinést. Vstup je z ulice Nádražní č.p. 43/84.

Podmínky platné pro odevzdání jsou totožné s těmi festivalovými – je nutné přinést zvlášť plastová víčka a kovové zátky, a to libovolné barvy i značky. Důležité upozornění: uzávěry od tvrdého alkoholu, laků na vlasy, aviváží a dalšího drogistického zboží, prosíme, nenoste.

 

votvirak-staropramen-2014-popfoto-cz-0064-gy1d0417.jpg

 

V rámci sběru můžete být požádáni o poskytnutí jména a souhlasu s vyhotovením Vaší fotografie s odevzdávanými víčky a jejich následným uveřejněním na stránkách projektu spolu s poděkováním. Pokud si to nebudete přát, postačí informovat nás při odevzdání víček.

V případě jakýchkoli dotazů nebo většího množství víček nás neváhejte kontaktovat formou mailu na adresu: [javascript protected email].

 

Děkujeme, že nám pomáháte! 

 

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.