Staropramen

Na vlně nových kapel se vezl i projekt "Festivaly bez zábran"


Dva dny, jeden červený stánek, kvalitní muzika a Staropramen.

Toto byl v kostce festival Nouvelle Prague, který se konal v areálu pivovaru Staropramen na Smíchově minulý pátek a sobotu, tedy 7. a 8. listopadu.

Druhý ročník showcaseového festivalu přilákal několik stovek návštěvníků a naservíroval hudební nálož kapel, o kterých jistě ještě uslyšíme. Díky projektu značky Staropramen „Sbírej víčka, postavíme… FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ svou porci muziky mohli spořádat všichni – v areálu byly instalovány bezbariérové prvky zpřístupňující hlavní hudební stan vozíčkářům.

 V červeném stanu označeném logem projektu bylo možné odevzdat nastřádaná plastová víčka a kovové zátky. Díky všem, kteří sběrem přispěli, se vybralo 10 kg kovu a 3 kg plastu – ještě jednou děkujeme!

 

Podívejte se, jak na místě akce probíhala.

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.