Staropramen

Na vlně nových kapel se vezl i projekt "Festivaly bez zábran"


Dva dny, jeden červený stánek, kvalitní muzika a Staropramen.

Toto byl v kostce festival Nouvelle Prague, který se konal v areálu pivovaru Staropramen na Smíchově minulý pátek a sobotu, tedy 7. a 8. listopadu.

Druhý ročník showcaseového festivalu přilákal několik stovek návštěvníků a naservíroval hudební nálož kapel, o kterých jistě ještě uslyšíme. Díky projektu značky Staropramen „Sbírej víčka, postavíme… FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ svou porci muziky mohli spořádat všichni – v areálu byly instalovány bezbariérové prvky zpřístupňující hlavní hudební stan vozíčkářům.

 V červeném stanu označeném logem projektu bylo možné odevzdat nastřádaná plastová víčka a kovové zátky. Díky všem, kteří sběrem přispěli, se vybralo 10 kg kovu a 3 kg plastu – ještě jednou děkujeme!

 

Podívejte se, jak na místě akce probíhala.

Související články


staropramen-festivaly-bez-zabran-popfoto-cz-0017-gy1d2946.jpg

Votvírák a Rock for People budou Staropramen Festivaly bez Zábran!

Bezbariérové prostředí vytvoříme na Rock for People v Hradci Králové od 4. do 6. června a na milovickém Votvíráku 12.-14. června

fbz.jpg

Pohled do budoucna aneb co se chystá

I když příroda stále ještě prochází obdobím hibernace, projekt značky Staropramen „Festivaly bez Zábran“ jsme k zimnímu spánku ulehnout nenechali.

csr_vicka.jpg

Nevíte kam s víčky? Máme pro vás východisko!

Ačkoli do nástupu letní festivalové sezóny stále zbývá několik měsíců, projekt značky Staropramen Festivaly bez Zábran nespí.

Pivovary Staropramen
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Braník
Stella Artois
Velvet
Hoegaarden
Leffe
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.