Staropramen

LETNÍ FESTIVALOVÁ SEZÓNA JE SICE U KONCE, MY VŠAK POKRAČUJEME – DALŠÍ ZASTÁVKA KONCERT KYLIE MINOGUE V O2 ARENĚ!


Hudebním festivalům pod širým nebem sice pro tento rok již odzvonilo, ale projekt značky Staropramen „Sbírej víčka, postavím…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN“ rozhodně nenecháme přes zimu hibernovat.


Sbírej víčka, postavíme…FESTIVALY BEZ ZÁBRAN


 

Proto jsme se rozhodli již podruhé spojit síly s O2 arenou a sběr víček a zátek realizovat na megakoncertu inspirativní australské popové pěnice Kylie Minogue.

V úterý 21.10., ještě než O2 arena oficiálně otevře své brány všem po hudbě dychtícím fanouškům, budou moci návštěvníci i kolemjdoucí přinést plastová víčka a kovové zátky hosteskám do sběrného místa. Červený stan označený logem projektu naleznete u vlajkoslávy u vchodu Sever při příchodu od stanice metra Českomoravská, a to již od 17:30.

Přineste víčka a zátky a podpořte projekt vedoucí k bezbariérovým hudebním open air festivalům.

 

Podívejte se, jak na místě akce probíhala.

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.