Akce / Soutěže

Fotogalerie

supercup.jpg

Staropramen Cool Super cup 2016

Beachvolejbalová sezóna je v plném proudu a letošní léto je v Česku ve znamení špičkového plážového volejbalu. O třech víkendech 10. – 12. 6. & 26. - 28.8. v Praze a 15. - 17.7. ve Slavkově u Brna se odehraje nejprestižnější beachvolejbalový turnaj v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu a pod názvem generálního partnera „Staropramen Cool Super Cup 2016“ .

panorama_areal.jpg

Druhý mezinárodní turnaj letošní série Staropramen Cool Super Cup zavítá tento víkend 15. – 17. 7. 2016 na Moravu do Slavkova u Brna. Turnaje, který je otevřen pro zahraniční hráče se mimo evropských dvojic zúčastní brazilské páry a naše top dvojice. Slavkovský beach areál se promění na Copacabanu!

Ze zahraničních párů diváci uvidí zmiňovaný brazilský pár, který bude ve složení Marcio Gaudie Ley-Vinicius-Cardoso, dále rakouskou dvojice Horl-Hupfer, slovenskou Námešanský-Hovorka a Palgut – Ludha. Z českých dvojic např. účastníky z letních OH v Londýně Přemysla Kubalu a Petra Beneše.

V ženách bude konkurence větší, neboť kromě našich nejlepších párů se do turnaje přihlásila brazilsko-slovinská dvojice Alves-Fabjan, vicemistryně Evropy do 20 let Sinisalo-Ahtiainen (Finsko), rakušanky Freiberger – Klopf, slovenky Poszmiková-Tomašeková, holanďanky Wouters-de Wries a Stam-Stube. Z našich dvojic bude k favoritkám turnaje patřit dvojice Kristýna Kolocová– Michala Kvapilová, která se právě vrátila z olympijské kvalifikace, kde pomohla vybojovat místo na olympiádě v Riu páru Markéta Sluková - Barbora Hermannová.

Turnaj, do kterého je přihlášeno 65 párů, bude zahájen pátečními kvalifikacemi, na něž naváže hlavní soutěž, jež bude mít v každé kategorii 16 týmů. 

HARMONOGRAM TURNAJE SLAVKOV U BRNA:

PÁTEK
9-14 hod. kvalifikace ženy
12-18 hod. kvalifikace muži
15-20 hod. hlavní turnaj ženy
20-02 hod. noční turnaj s diskotékou
SOBOTA
11-19 hod. hlavní turnaj žen
9-19 hod. hlavní turnaj mužů
20-02 hod. beachpárty
NEDĚLE
10.00 – 14.00 semifinálové zápasy 14.00 - 15.00 finále žen
15.00 – 16.00 finále mužů 

Finálové zápasy se odehrají v neděli ve 14.00 a 15.00 hod za asistence kamer České televize! Záznam bude odvysílán na ČT sport 17. 7. 2016 ve 21:00 hod.

Součástí programu budou módní přehlídky, vystoupení taneční skupiny, soutěže pro diváky o zajímavé ceny včetně sudu piva od generálního partnera Pivovary Staropramen a.s.

Vstup na kurty na všechny zápasy je volný!

I v roce 2016 zůstává generálním partnerem Super Cup značka Staropramen Cool. „Staropramen Cool je spojen především s osvěžením, létem a zábavou. Beachvolejbal je sport, který k létu a zábavě neodmyslitelně patří. Proto jsme se i v letošním roce rozhodli podpořit tento nejvýznamnější beachvolejbalový turnaj u nás,“ říká manažer značky David Šeberle.

marcio-gaudie2.jpg  pauline-alves2.jpg

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.