Akce / Soutěže

Fotogalerie

vizual-do-textu-830.jpg

Staropramen Cool Super cup 2015

Beachvolejbalová sezóna je v plném proudu a  letošní léto je v Česku  ve znamení špičkového plážového volejbalu. Již tento víkend 14. – 16. srpna se odehraje nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu a pod názvem generálního partnera „Staropramen Cool Super Cup 2015“ v Praze v areálu Beach klub Ládví a na Císařské louce.

Z našeho top žebříčku se představí mimo jiné v ženské kategorii Lenka Háječková, Soňa Nováková – Dosoudilová, Diana Žolnerčíková, Martina Jakubšová, Michala Kvapilová, v mužské kategorii Jan Hadrava – Přemysl Kubala, Robert Kufa – Jan Dumek. Představí se dva nově složené páry, olympionička Kristýna Kolocová se  spoluhráčkou Hanou Skalnikovou a také Martina Bonnerová s Adélou Machovou.

Systém turnaje je  dvou denní s kvalifikací před turnajem. V hlavní soutěži se přestaví 16 párů, jsou připraveny 2 DK pro zahraniční dvojice a 1 DK pro zajímavou českou dvojici. Diváci tak uvidí 9 nejlepších dvojic aktuálního českého žebříčku a zbylé páry doplní 4 postupující z kvalifikace.

Finálové zápasy obou kategorií budou za účasti kamer ČT sport a tak budou mít možnost i diváci, kteří se nedostanou vidět ten nejlepší beachvolejbal v České republice. Utkání budou rozhodovat top rozhodčí, kteří jsou u nás k dispozici.

I v roce 2015 zůstává generálním partnerem Super Cup značka Staropramen Cool. „Staropramen Cool je spojen především s osvěžením, létem a zábavou. Beachvolejbal je sport, který k létu a zábavě neodmyslitelně patří. Proto jsme se i v letošním roce rozhodli podpořit tento nejvýznamnější beachvolejbalový turnaj u nás,“ říká manažer značky David Šeberle

Na turnaji Super Cupu jako turnaji nejvyšší  kategorie jsou připraveny prize money ve výši 100.000 Kč na kategorii. Tuto částku si rozdělí 12 dvojic z hlavní soutěže.

Harmonogram turnaje:

14. – 15. 8. – kvalifikace a hlavní soutěže   Beach klub Ládví
16. 8. – semifinále a finále  Císařská louka

Vstupné je zdarma a pro diváky je připraven doprovodný program a soutěže.

Podívejte se na fotografie finále Staropramen Cool Super Cupu 2014 zde.

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.