Akce / Soutěže

Fotogalerie

vizual-do-textu-830.jpg

Staropramen Cool Super cup 2015

Beachvolejbalová sezóna je v plném proudu a  letošní léto je v Česku  ve znamení špičkového plážového volejbalu. Již tento víkend 14. – 16. srpna se odehraje nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu a pod názvem generálního partnera „Staropramen Cool Super Cup 2015“ v Praze v areálu Beach klub Ládví a na Císařské louce.

Z našeho top žebříčku se představí mimo jiné v ženské kategorii Lenka Háječková, Soňa Nováková – Dosoudilová, Diana Žolnerčíková, Martina Jakubšová, Michala Kvapilová, v mužské kategorii Jan Hadrava – Přemysl Kubala, Robert Kufa – Jan Dumek. Představí se dva nově složené páry, olympionička Kristýna Kolocová se  spoluhráčkou Hanou Skalnikovou a také Martina Bonnerová s Adélou Machovou.

Systém turnaje je  dvou denní s kvalifikací před turnajem. V hlavní soutěži se přestaví 16 párů, jsou připraveny 2 DK pro zahraniční dvojice a 1 DK pro zajímavou českou dvojici. Diváci tak uvidí 9 nejlepších dvojic aktuálního českého žebříčku a zbylé páry doplní 4 postupující z kvalifikace.

Finálové zápasy obou kategorií budou za účasti kamer ČT sport a tak budou mít možnost i diváci, kteří se nedostanou vidět ten nejlepší beachvolejbal v České republice. Utkání budou rozhodovat top rozhodčí, kteří jsou u nás k dispozici.

I v roce 2015 zůstává generálním partnerem Super Cup značka Staropramen Cool. „Staropramen Cool je spojen především s osvěžením, létem a zábavou. Beachvolejbal je sport, který k létu a zábavě neodmyslitelně patří. Proto jsme se i v letošním roce rozhodli podpořit tento nejvýznamnější beachvolejbalový turnaj u nás,“ říká manažer značky David Šeberle

Na turnaji Super Cupu jako turnaji nejvyšší  kategorie jsou připraveny prize money ve výši 100.000 Kč na kategorii. Tuto částku si rozdělí 12 dvojic z hlavní soutěže.

Harmonogram turnaje:

14. – 15. 8. – kvalifikace a hlavní soutěže   Beach klub Ládví
16. 8. – semifinále a finále  Císařská louka

Vstupné je zdarma a pro diváky je připraven doprovodný program a soutěže.

Podívejte se na fotografie finále Staropramen Cool Super Cupu 2014 zde.

resizer-bottom-slider.png

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

Zobrazeno 0 z 0

sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-granat-1.png
sp-11-1.png
sp-lezak-1.png
sp-nealko-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-svetly-1.png
cool-tajny.png
cool-grep.png
cool-lemon.png
cool-tresen.png
cool-grep-slider.png
jablko-slider.png
orig-slider.png
rybiz-slider_1.png
Pivovary Staropramen
Staropramen Cool
Sládkova Limonáda
Braník
Stella Artois
Velvet
Hoegaarden
Leffe
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.