Staropramen

Mezi ploty v novém kabátě vyvrcholí v říjnu


Projekt Mezi ploty, který se po roční odmlce letos představuje v nové podobě, nabídne kromě festivalu v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice, který se tentokrát uskuteční ve dnech 4. a 5. října, také možnost přispět do veřejné sbírky na pomoc duševně nemocným prostřednictvím zpráv DMS.


Projekt Mezi ploty podpoří svým vystoupením například Tomáš Klus, Tři sestry, Čechomor, Ewa Farna, Sto Zvířat, Čokovoko, Michal Horáček s Českým kalendářem a desítky dalších hudebních či divadelních umělců.


 

Sládkova Limonáda se do tohoto projektu velmi nadšeně zapojuje a po dobu trvání festivalu nabídne všem návštěvníkům jak vychlazené nealkoholické osvěžení v podobě plechovek Sládkovy Limonády, které bude možno zakoupit na mnoha místech v areálu, tak ochutnávky Sládkovy Limonády v prostorách vstupu a tím se bude snažit zpříjemnit čekání na vstup do nezapomenutelné atmosféry festivalu pro všechny věkové kategorie.

Součástí projektu Mezi ploty je letos již zmíněná sbírka na pomoc duševně nemocným. Její výtěžek pomůže Nadaci Bona vybudovat počítačové pracoviště, kde se budou psychiatričtí pacienti, zejména lidé trpící schizofrenií, učit pracovat s grafickými programy a získávat dovednosti, které jim usnadní návrat do běžného života. Každý, kdo chce pomoci, může zaslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS MEZIPLOTY na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, více na www.darcovskasms.cz. Je možné přispět i na konto veřejné sbírky: 93 93 93 93 69/0800.

Vstupenky jsou až do 3. října k dispozici v předprodeji sítě Ticketstream za zvýhodněné ceny: 230 Kč za jednodenní a 350 Kč za dvoudenní vstupenku. Lze je zakoupit i jako e-ticket přes internet. Na místě budou vstupenky k dostání za 280 Kč a 400 Kč.

Více informací na: http://www.meziploty.cz/

clv_20tisk_20novy.jpg

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.