Staropramen

Kapela Lucie odehrála „troják“
v pražké O2 areně


Tři skvělé večery, 48 tisíc nadšených fanoušků, 25 tisíc piv Staropramen.

Praha, 13. června 2014 – Kapela Lucie ve své původní sestavě vyprodala tři dny po sobě největší halu v zemi. V desetileté historii O2 areny se to zatím žádnému interpretovi nepodařilo! Koncerty si nenechalo ujít 48 tisíc nadšených fanoušků, což znamená průměrně 16 tisíc lidí na každém z koncertů. Během těchto tří večerů se v parném počasí vytočilo rekordních 25 tisíc piv. Po deseti letech byli fanoušci prostě „vyhladovělí“a kapela jim nákladnou show a bezmála 25 hity ukázala, že se vrátila v plné síle.


„Když jsme loni v květnu po potvrzeném prvním koncertu říkali, že vidět a slyšet Lucii po deseti letech je rozhodně větší než malé množství emocí, nečekali jsme, že ty emoce nakonec budou po tři večery. Jsem rád, že to byla právě Lucie, která se postarala o rekordní zápis a beru to jako další dárek pro O2 arenu v roce, kdy oslavila desetileté výročí od otevření,“ uvedl její ředitel Robert Schaffer.


Lucie v O2 areně

dsc_1231.jpg

Horké tři dny prověřily po všech stránkách i unikátní systém pivního hospodářství, kterým  O2 arena disponuje.   Partnerem největší české  haly je již deset let smíchovský pivovar Staropramen  Během těchto tří koncertních večerů se  vytočilo rekordních 10.000 litrů piva Staropramen světlý, tedy celkem 25.000 piv o objemu 0,4 litru. Fanoušci si tak opět mohli vychutnat nejen skvělou muziku, ale i perfektně načepované pivo.  „Spolupráce s O2 arenou je pro nás prestižní záležitost.  Těší nás, že se můžeme přispět ke skvělé atmosféře akcí, jako byly právě koncerty kapely Lucie. Hudba, která je významnou součástí aktivit O2 areny je i pro Staropramen klíčovou spotřebitelskou aktivitou. Deset společných let máme úspěšně za sebou a těšíme se na další desítky skvělých koncertů,” uvedl Michal Šlechta, manažer značky Staropramen.      

Partnerem pražské O2 areny je Staropramen od samotného zahájení jejího fungování v roce 2004. Už při výstavbě haly se počítalo s tím, že zde bude vytvořen a nainstalován unikátní systém pivního hospodářství, které bude schopno během přestávek sportovních utkání, hudebních koncertů či jiných akcí obsloužit velké množství návštěvníků ve velmi krátkém čase. V systému jsou zapojeny čtyři tanky, každý o objemu 70 hl Pivo se čepuje skrze 168 speciálních a 24 klasických výčepů. Při testování se ukázalo, že je systém schopen během 15 minut vytočit přes 30 tisíc piv. 

Jak unikátní systém pivního hospodářství v praxi funguje si můžete prohlédnout na našem videu:

Související články


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

supercup_445x223_1.jpg

Staropramen Cool Super Cup 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

anot-image.png

Pozvi kámoše na jedno

Kámoše se totiž vyplatí vidět, i kdyby to mělo být jen na 20 minut.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.