Staropramen

Ocenění pro Staropramen


Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

Staropramen získal prestižní ocenění v kategorii Společensky prospěšný projekt, ve které obdržel certifikát zlaté úrovně. Díky této iniciativě se v posledních letech zpřístupnilo hned několik českých festivalů pro návštěvníky na vozíčku. Kromě Staropramenu se na tomto projektu podíleli i organizace, které zastupují vozíčkáře, partneři, kteří pomohli zařízení vyrábět a několik stovek lidí a institucí, kteří pomohli sesbírat potřebný materiál.

Komfortní bezbariérový přístup je totiž materiálově náročný a jen díky ochotě lidí pomáhat, bylo možné projekt uskutečnit šetrně a s ohledem na planetu. Díky vysokému počtu vysbíraných uzávěrů či víček, a to jak kovových tak plastových, bylo možné hned několik festivalů kompletně vybavit pro hendikepované návštěvníky. Mezi jiné festivaly například patří Rock for people, Rock for Churchill anebo Mezi Ploty.

Více informací o této iniciativě a možnosti zapojit se najdete na: http://www.festivalybezzabran.cz/

Související články


supercup_445x223_1.jpg

Staropramen Cool Super Cup 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

anot-image.png

Pozvi kámoše na jedno

Kámoše se totiž vyplatí vidět, i kdyby to mělo být jen na 20 minut.

gastro_anot.jpg

Na jedno a na chuťový zážitek do Potrefené husy

V naší síti Potrefených hus se snažíme po celý rok nabízet sezonní gastronomické zážitky. Stejně jako předchozí roky, tak i letos pro Vás každý měsíc chystáme něco speciálního. Věříme, že si pochutnáte.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.