Staropramen

Zahajujeme sezónu open-air festivalů a spouštíme hudební kampaň Buď hudbě blíž


Součástí kampaně je speciální edice plechovek s hudebními styly a další Festivaly bez zábran.


Pivo a hudba vždy lidi spojovaly. Hudba nezná hranice mezi lidmi. Vyjadřuje a vyvolává pocity. Propojuje lidi, přináší společné zážitky. Kvůli těmto chvílím jsme si vybrali hudbu jako téma. Chceme být u těchto momentů, chceme se podílet na jejich vytváření Ve smíchovském pivovaru proto již 6 let sázíme na hudbu jako hlavní zážitkovou aktivitu, kterou podporujeme a letos jsme si dali za cíl dostat lidi k muzice ještě více - dáváme ji  lidem přímo do ruky! 

clanek-punk1.jpg

Díky QR kódům na speciální edici plechovek lze poslouchat 30 hitů z každého žánru. A pro ty, kdo si chtějí užít hudbu naživo, bude Staropramen připraven na některém z řady festivalů napříč republikou. Začíná na Rock for People, který se koná koncem prvního červnového týdne.

Krom velkých hudebních festivalů v čele s Rock for People a koncertů v O2 areně naše hudební aktivity zahrnují i spolupráci s vybranými hudebními kluby. Hudbě se tak věnujeme od začátku do konce roku.

clanek-electro3.jpg

Staropramen Festivaly bez zábran letos navštíví festivaly Rock for People, Votvírák, Vysmáté léto v Kadani a Nouvelle Prague. O účasti projektu na dalších festivalech se intenzivně jedná. Další informace o projektu lze nalézt na stránkách projektu www.festivalybezzabran.cz

Video k Festivalům bez zábran najdete zde:
https://www.youtube.com/watch?v=3PlABJoGNUA

Video z Rock for People 2014 zde:
https://www.youtube.com/watch?v=39bThSDKDow

Léto začíná, užijme si ho společně! 

clanek-classic2.jpg

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.