Staropramen

Votvírákem začíná festivalová sezóna. Staropramen na něm nabídne rockovou stage i pestrou nabídku.


Hlavním lákadlem v nabídce je  nepasterizovaný tankový Staropramen Světlý

Praha, 9. června 2014 – Staropramen, pro který je muzika hlavní zážitkovou aktivitou, zahájí letní festivalovou sezónu na tradičním Votvíráku, který se uskuteční 13. - 15. června 2014 v Milovicích u Prahy. Smíchovský pivovar je podruhé hlavním partnerem festivalu. Pro návštěvníky si i letos připravil širokou nabídku piv i rockovou Staropramen stage, na které vystoupí  Vypsaná fiXa, Desmod, Arakain nebo třeba Horkýže Slíže.


I letos se bude na prvním velkém festivalu sezóny Votvírák čepovat pivo ze smíchovského pivovaru. Staropramen jako vždy návštěvníkům nabídne pestré portfolio dobře vychlazených piv a nápojů. „Festivaloví hosté jistě ocení zejména nepasterizovaný tankový Staropramen Světlý, který bude k dostání ve velkých stanech s krytými místy k sezení,“ říká Martin Bárta z organizačního týmu Staropramenu. V nabídce pivovaru bude také Staropramen Nafiltrovaný, Staropramen Nealko a beermixy řady Cool.


Co nás letos čeká


Poprvé budou moci návštěvníci festivalu ochutnat také  cider, který je v Česku stále populárnější. „Vzhledem k osvěžujícímu charakteru tohoto nápoje jsme se rozhodli na festival přivézt také naši letošní novinku v portfoliu -  britský Carling Cherry Cider, jehož třešňovou chuť ocení především ženy,“ doplňuje k nabídce Bárta. Cider bude nabízen na speciálním prodejním místě a bude podáván čepovaný.

Staropramen oproti loňsku zvyšuje počet prodejních míst s tankovým pivem, které mělo loni obrovský úspěch. „Letos budou tato místa čtyři,  rozšiřuje se i  pivní zázemí v kempu,“ upřesňuje Martin Bárta.  

Kromě dobře točeného piva má pražský pivovar pro festivalové hosty nachystané také zábavní Cool zóny či vlastní stage, která bude opět  rocková. Vystoupí na ní například kapely Vypsaná fiXa, Visací zámek, Desmod, Škwor, Kreyson, IneKafe, Horkýže Slíže, Arakain nebo zpěvačky a dnes již legenda Věra Špinarová

„Naši účast na Votvíráku vnímáme jako důležité symbolické zahájení festivalové sezóny s hudebními fanoušky, kteří tento festival věrně navštěvují. I proto jsme velmi rádi, že můžeme těmto návštěvníkům nabídnout Staropramen a doufáme, že přispějeme k obvykle skvělé náladě na festivalu,“ komentuje partnerství Jan Vošta, event&sponzoring manager společnosti Pivovary Staropramen.

Video z loňského ročníku festivalu můžete najít zde:

Související články


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

supercup_445x223_1.jpg

Staropramen Cool Super Cup 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

anot-image.png

Pozvi kámoše na jedno

Kámoše se totiž vyplatí vidět, i kdyby to mělo být jen na 20 minut.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.