Staropramen

Turné s přáteli představí Davida Kollera v novém světle.


Osobností, jako je David Koller má tuzemská hudební scéna málo. O respektu, který vzbuzuje mezi fanoušky i muzikanty napříč generacemi a žánry svědčí jeho aktuální projekt nazvaný David Koller & Friends. V rámci něj vychází unikátní coververze skladeb, které si z Kollerovy sólové tvorby vybrali mnohdy nečekaní umělci, mezi kterými figurují jména jako Vladimir 518 & Mike Trafik, Kato z Prago Union, Hentai Corporation, Katarzia, Korben Dallas, Android Asteroid či Ben Cristovao. 

„Oslovil jsem kapely a projekty, které jsou mi blízké, aby zcela po svém předělali moje písničky a představili je svým fanouškům,vysvětluje jednoduchou myšlenku projektu sám David Koller. Nahrávkami, které se budou postupně objevovat na sociálních sítích či v rádiích a nakonec vyjdou na vinylu, přitom celý projekt nekončí. Už v září na ně naváže netradičně koncipovaná série koncertů. „Protože výsledek se mi moc líbí, těším se, až ho představíme na turné. Doufám, že na něj přijdou nejen mí věrní, ale i fandové kapel, které jsem na ně pozval, dodává Koller. „Nebudou to totiž žádné předkapely se ztlumený zvukem, ale moji rovnocenní parťáci," zdůrazňuje přitom.

dk-and-friends.jpg

Největším z koncertů turné, v rámci nějž David Koller s přáteli navštíví Brno (Sono), Ostravu (Gong), Plzeň (Papirna), Hlubokou nad Vltavou (Alšova jihočeská galerie) či Liberec (Home Credit Arena), bude ten 16. 9. v Praze na nádvoří pivovaru Staropramen. Tady s Kollerovou kapelou vystoupí Vladimir 518 a Mike Trafik, Kato, Hentai Corporation, Android Asteroid a slovenská hudebnice Katarzia. Další speciální událost se chystá do Brna, kde v rámci koncertu bude pokřtena kniha novináře Milana Ohniska, která si klade za cíl zodpovědět jasnou otázku: Who the fuck is David Koller.

 

Koncerty i nahrávky s muzikanty současné generace každopádně představí sólového umělce, vyhledávaného bubeníka i producenta, člena legendární Lucie a Jasné páky Davida Kollera v jiném světle i fanouškům, kteří si mysleli, že o něm už všechno vědí.

 

Vstupenky prodávají:

GoOut.cz - https://goo.gl/7RGmNP

Ticketpro.cz - http://goo.gl/WQPf7m

 

Termíny koncertů a hostě:

 

16. 9. Praha, nádvoří pivovaru Staropramen

David Koller

Vladimir 518 & Mike Trafik

Hentai Corporation

Katarzia

Kato

Android Asteroid

 

7. 10. Plzeň:

David Koller

Ben Cristovao

 

21. 10. Hluboká nad Vltavou, Alšova jihočeská galerie:

David Koller

Korben Dallas

Katarzia

 

26. 10. Brno, Sono Centrum:

David Koller

Mucha

Android Asteroid

 

17. 11. Liberec, Home Credit Aréna

David Koller

Vladimír 518 & Mike Trafik

Hentai Corporation

 

30. 11. Ostrava, Gong:

David Koller

Korbn Dallas

Mucha

 

Kontakt pro novináře:

Pavel Eichler, [javascript protected email], +420 606 715 282

Zdena Selingerová, [javascript protected email], +420 602 282 730

 


Související články


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

supercup_445x223_1.jpg

Staropramen Cool Super Cup 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

anot-image.png

Pozvi kámoše na jedno

Kámoše se totiž vyplatí vidět, i kdyby to mělo být jen na 20 minut.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.