Staropramen

Staropramen zve na koncert skupiny Lucie z těsné blízkosti


Praha, 25. dubna  2014Česká hudební legenda, kapela Lucie, prožívá nevídaný comeback v podobně návratu na koncertní pódia po dlouhých deseti letech. Díky pivovaru Staropramen  a rádiu Frekvence 1 Lucie zavítá 15. května do Retro Music Hall v Praze a odehraje exkluzivní set největších hitů v klubovém prostředí.


Výjimečnou komorní atmosféru koncertu si  vychutná pouhých 800 šťastlivců, kteří se zaregistrují na webu www.staropramen.cz a získají tak unikátní kód potřebný ke koupi vstupenky. Registrace  byla zahájena ve středu 23.4. a všechny vstupenky byly zarezervovány během několika hodin. Ve středu 30.4. však bude uvolněna druhá vlna nevyzvednutých vstupenek. Máte tedy ještě šanci se exkluzivního koncertu zúčastnit. Pivovar Staropramen je generálním partnerem ojedinělého vystoupení Lucie v klubu a potvrzuje tak, že hudba je pro něj i letos zážitkovým tématem číslo jedna.


Jedno nás spojuje


Běžně se do vinohradského klubu Retro Music Hall vejde až 1 200 diváků. Kapacita na koncert Lucie však bude z důvodů maximálního pohodlí náštěvníků omezena na 800 příchozích. „Vstupenky za příznivou cenu 890 Kč byly rozebrány v neuvěřitelně  rychlém čase po zahájení registrace. Fanoušci kapely Lucie však ještě mají šanci lístek získat. Ve středu 30.4. uvolníme do distribuce nevyzvednuté  vstupenky.  Sledujte náš web. dodává   Michal Šlecha, Brand Manager Staropramen & Digital Media Pivovary Staropramen s.r.o., a dodává: „Aby si každý návštěvník mohl tento exkluzivní hudební zážitek vychutnat, ke vstupence dostane zdarma pivo Staropramen a speciální VIP památeční kartu jako upomínku na tuto událost.“

Staropramen je všude tam, kde hudba spojuje lidi dohromady.

Na realizaci koncertu spolupracuje smíchovský pivovar s rádiem Frekvence 1, které od čtvrtka 24. dubna prostřednictvím speciálních spotů zve své posluchače na jedinečný klubový zážitek s Lucií. Pořadatelé zájemcům o koncert radí, ať sledují facebook pivovaru Staropramen a poslouchají vysílání Frekvence 1, kde proběhne několik soutěží souvisejících s hudební událostí letošního jara.

Čtveřice hudebníků David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. po koncertu v klubu Retro Music Hall zamíří do největších sportovních hal v Česku a na Slovensku. Turné odstartuje v  Košicích a v Bratislavě. Poté muzikanty čekají dva koncerty v Ostravě a Brně. V Praze v O2 Aréně Lucie vystoupí dokonce třikrát a turné bude zakončeno 26. června v Plzni.

plakat_lucie_retro.jpg

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.