Akce / Soutěže

Fotogalerie

Smíchov Open Air 2013

Spojení piva a hudby je „boží“ a spojení se Staropramenem ještě o něco lepší. Smíchov Open air 2013 přímo v pivovarském areálu to jen potvrdil. Leitmotiv Jedno nás spojuje by ale bylo v tomto případě přece jen vhodné rozšířit. Dvůr pojal 7 000 lidí a vzhledem ke kvalitnímu čepovacímu servisu a výjimečné ceně 20 Kč Staropramen osvěžoval a pojil tisíci půllitry…

Svěží a podmanivá byla i dramaturgie. Pardubická Vypsaná fiXa, chrudimský Mlask!, Xindl X se slovenskou písničkářkou Mirkou Miškechovou, Skyline, Evellyne… Samá lepší muzika. A k tomu nehudební program nejen pro ty, kterým by snad hudební lístek nešel tak úplně pod nos: interaktivní prohlídka Návštěvnického centra a exkurze do výroby. Každý dostal šanci nabrat pivní moudro také po teoretické stránce. Kdo tuto atrakci promeškal, dostane pravděpodobně opět šanci na příštím ročníku. Hudební scéna je totiž proměnlivá, pivo a zásady jeho správné výroby věčné. Zatímco v muzice je opakování nuda, opakovaná konzumace dobrého piva je naopak nutnost.

resizer-bottom-slider.png

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

Zobrazeno 0 z 0

sp-svetly-1.png
sp-11-1.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.