Akce / Soutěže

Fotogalerie

Smíchov Open Air 2013

Spojení piva a hudby je „boží“ a spojení se Staropramenem ještě o něco lepší. Smíchov Open air 2013 přímo v pivovarském areálu to jen potvrdil. Leitmotiv Jedno nás spojuje by ale bylo v tomto případě přece jen vhodné rozšířit. Dvůr pojal 7 000 lidí a vzhledem ke kvalitnímu čepovacímu servisu a výjimečné ceně 20 Kč Staropramen osvěžoval a pojil tisíci půllitry…

Svěží a podmanivá byla i dramaturgie. Pardubická Vypsaná fiXa, chrudimský Mlask!, Xindl X se slovenskou písničkářkou Mirkou Miškechovou, Skyline, Evellyne… Samá lepší muzika. A k tomu nehudební program nejen pro ty, kterým by snad hudební lístek nešel tak úplně pod nos: interaktivní prohlídka Návštěvnického centra a exkurze do výroby. Každý dostal šanci nabrat pivní moudro také po teoretické stránce. Kdo tuto atrakci promeškal, dostane pravděpodobně opět šanci na příštím ročníku. Hudební scéna je totiž proměnlivá, pivo a zásady jeho správné výroby věčné. Zatímco v muzice je opakování nuda, opakovaná konzumace dobrého piva je naopak nutnost.

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.