Akce / Soutěže

Fotogalerie

Rock for People 2013 den 4.

Osmnáctý ročník nejvýznamnějšího multižánrového festivalu byl vpravdě bouřlivý. Když ale zrovna nelilo a vítr nerval, co mu přišlo do cesty, atmosféra byla radostná a bez mráčku. I na tomto ročníku k tomu jako hlavní partner přispěl Staropramen. Má prostě pro hudbu cit.

Dodal stánky, stany, pípy… Všechno, co k pivu patří. Včetně tajného kontrolora, který možná i něco poslouchal, ale především ochutnával a střežil kvalitu pěnivého osvěžení a jeho míru. Ba i to, zda si ho nedopřávají nezletilí. Věřte, že uhlídat 150 pivních kohoutů není snadné. Čepovalo se osm druhů piv. V pomyslné hitparádě vedly Staropramen 11 o a Staropramen Světlý. V horkých dnech Cool Lemon a Cool Grep, ochucená piva s nízkým obsahem alkoholu. Do hangáru s předzahrádkou o celkové kapacitě 600 míst se nastěhovala Potrefená husa. A měla plno. Za čtyři dny naservírovala 6 500 porcí, načepovala 90 hektolitrů piva. Denně obsloužila 2500 hostů.

A to všechno navzdory záškodnické činnosti živlů! První den Husu sabotovaly výpadky elektřiny a stánky záplavy, ve čtvrtek strhla vichřice stany i stánky, o slunečnících nemluvě.

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.