Akce / Soutěže

Fotogalerie

Rock for People 2013 den 2.

V prvních červencových dnech bylo v Hradci Králové opět živo. Jeden z největších českých festivalů, multižánrový ROCK FOR PEOPLE, splnil, co se od něj očekávalo. Byla prolomena hranice 30 000 návštěvníků, novinky se uchytily, všechno klapalo. A o Staropramen Světlý, Nefiltrovaný a točené beermixy byl ve festivalové Potrefené huse zájem srovnatelný s touhou spatřit Karla Gotta. Přinejmenším!

Staropramen jako generální partner otevřel přímo na festivalu svou proslulou značkovou restauraci Potrefená husa s kapacitou 850 míst. A stále bylo plno, protože na pořádnou muziku je třeba se pořádně a kvalitně posilnit. Rovněž se postaral o obří krytou stage, takže by festival nemohlo rozhodit ani nepřející počasí. K ničemu takovému však naštěstí nedošlo, takže všechny zahraniční, domácí i teprve stoupající hvězdy odehrály, co měly. A často ještě víc.

Mimo jiné zahrály americké kapely Queens Of The Stone Age a 30 Seconds To Mars. Objevily se rovněž české magnety: Kryštof, Kabáti, Tomáš Klus a nesmrtelný Karel Gott.

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.