Akce / Soutěže

Fotogalerie

Rock for Church(ill) 2013

Festival se zrodil v roce 2000 jako akce na podporu kostela sv. Jakuba Velkého. Dnes už patří do první desítky domácích hudebních událostí. A dávno není jen rockový. Dostane vás i popem, reggae, ska, hip hopem a dalšími. Ale žádným mainstreamem!

Co dává festivalu atmosféru? Proč je oblíbený? Třeba proto, že se koná v malebném přírodním areálu Myslivna v severočeském městečku Vroutek. Stromy, louka, nehledejte tu tlačenice a davy… Letní pohoda a spojení Staropramenem.

Čtrnáctý ročník se konal 30. až 31. 8. 2013 a navštívili ho například:
THE QEMISTS (UK), THE HERBALISER (UK), CHE SUDAKA (ESP), PERFECT GIDDIMANI (JAM), MOVITS! (SWE), DONOTS (DE), PRAŽSKÝ VÝBĚR, TATA BOJS, POLEMIC (SK), UNITED FLAVOUR, STO ZVÍŘAT, PRAGO UNION, XAVIER BAUMAXA, SUNSHINE, SKYLINE, PIPES AND PINTS, PLEXIS, ANDROID ASTEROID A LOCO LOCO.

A taky DJ’S: THE FREESTYLERS DJs (UK), MATRIX & FUTUREBOUND (UK), DEADLY HUNTA (UK), MIKKIM, PHILIP TBC, FRIKY, PIXIE, SUKI, BABYLON ROCKER, JAHMUSIC LIGHTAZ, AKIRA + BIFIDUS AKTIF, DD LOKO, SAKU & KAPLIK A RICH.

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.