Staropramen

Posilujeme aktivity podporující hudbu v Česku


Rozšířujeme partnerství o další festivaly.

Praha, 21. května  2014 – Ve Staropramenu se držíme známé pravdy, že pivo a hudba lidi spojují. Proto je muzika naší hlavní zážitkovou aktivitou pro všechny pijáky piva. Součástí našich hudebních aktivit jsou partnerství s letními festivaly, O2 arénou i vybranými hudebními kluby. Fungující partnertsví s nejvýznamnějšími festivaly jsme letos rozšířili o sérii osmi akcí v rámci festivalu České a Moravské hrady.


S hudbou jsme začali intenzivně pracovat před patnácti lety v rámci svých Slavností pivovaru. Před deseti lety jsme udělal důležitý krok, když jsme navázali partnerství s pražskou O2 arénou, ve které vystupují největší domácí i zahraniční umělci. Poté se nám povedlo nastartovat spolupráci s nejvýznamějšími letními hudebními festivaly u nás. „Nejprve jsme se stali hlavním a  později generálním partnerem prestižního festivalu Rock for People. Díky partnerstvím se naše pivo bude čepovat také na Votvíráku, Rock for Church(ill) a od letoška také na sérii letních festivalů České a Moravské hrady. Pokrýváme tak celou  festivalovou sezónu od začátku do konce. Navíc oslovujeme spotřebitele po celé České republice,“ dodává k hudebnímu konceptu Jan Vošta, event&sponzoring manažer společnosti Pivovary Staropramen.


Co nás letos čeká


Pro letošní festivalovou sezónu chystáme dvě  novinky v odlišných oblastech. Tou první je speciální narozeninová edice Staropramen 11 pro festival Rock for People, který letos slaví 20. ročník. „K takto významnému výročí jsme chtěli festivalu dát něco,co potěší pořadatele i návštěvníky. Staropramen 11 je v posledních dvou letech nejoblíběnější druh piva na hradeckém festivalu. Proto jsme se rozhodli ji návštěvníkům nabídnout jinak - nefiltrovanou, nepasterizovanou, tankovou. Nyní už zraje v tancích,“ prozrazuje Vošta.

Druhá novinka zlepší podmínky na vybraných festivalech zdravotně hendikepovaným fanouškům, zejména pak vozíčkářům. „Díky našemu dlouhodobému zodpovědnostnímu programu „Sbírej víčka, postavíme…“, v rámci kterého recykluje pivní víčka, vytoříme bezbariérové nájezdy a vyvýšené pološiny, ze kterých lidé lépe uvidí na pódia a více si koncerty užijí. Připraveno bude také několik snížených barů,“ popisuje Jan Vošta, event&sponzoring manager Staropramenu. Bezbariérové řešení poprvé festival  vyzkouší na festivalu Votvírak a následně na tuzemském největším festivalu Rock for People

Rok 2014 tak pro nás znamená posílení a zkvalitnění hudebních zážitků všem fanouškům piva a hudby.„Věříme, že se lidé se Staropramenem budou dobře bavit. Jsou před námi stovky hudebních vystoupení, desetitisíce návštěvníků a statisíce vyčepovaných půllitrů. Staropramen a hudba budou opět lidi spojovat,“ dodává Michal Šlechta ze Staropramenu.

Zažij zábavu, která nekončí

Související články


opivovaru-wid-1.jpg

Jak se pivo vaří

Staropramen se už skoro 150 let vaří prakticky stejně. Stejně dobře: Z kvalitních přírodních surovin, pečlivě a jedinečným způsobem, který dává každému z piv právě tu chuť, kterou má mít.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-2.jpg

Historie pivovaru

Ve druhé polovině 19. století začali obyvatelé pražského předměstí Smíchov pociťovat, že jim chybí pivo. Vařilo se jen v centru, což nestačilo. I vzchopili se smíchovští podnikatelé k činu a 23. října 1869 založili na vltavském břehu akcionářský pivovaru.


1.4. 2014  |  Celý článek

opivovaru-wid-3.jpg

Návštěvnické centrum

Přímo v historické budově našeho pivovaru jsme pro Vás připravili strhující interaktivní prohlídku časem, která odhaluje jedinečný příběh skrytý za značkou Staropramen. Račte vstoupit, duch Prahy Vás očekává...


1.4. 2014  |  Celý článek

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.