Akce / Soutěže

Fotogalerie

Párty v nejlepší formě 2012

V areálu pivovaru byli 21. dubna ve formě kapely, pivo i návštěvníci.  Hudebním tahákem bylo společné vystoupení kapel Vypsaná Fixa a Mňága a Žďorp. Pivním představení nové „formy“ skleněných lahví, finančním pivínko za 10 Kč a kondičním dovednostní soutěže.

Zaujali také britští The Feud. Skoro jako by se potkali Black Sabbath s The Kinks. O závěrečné překvapení se postarala formace Skyline. V mnoha případech sice bitvu o zájem prohrála s osmi druhy piv, z nichž šest bylo čepovaných, nicméně poměrně značná část publika se udržela ve formě a tančila.

Velký zájem byl o pivní osvětu. V Návštěvnickém centru probíhalo pivovarské rychloškolení, bylo zde možné absolvovat výlet do historie Staropramenu a další kratochvíle. Jako už tradičně při akcích konaných na dvoře smíchovského areálu si každý mohl dopřát to své. A všechno ladilo se vším. Hlavně s hudbou.

Zvolte si oblíbený Staropramen

Klidně jich můžete mít víc. Oblíbená piva vám pak budou podávat hlášení, co si pro vás připravila, kde si je zrovna vychutnáte ještě o něco víc, co s nimi můžete vyhrát nebo v čem se vylepšila.

smichov-slider.png
jedenactka-slider.png
sp-lezak-1.png
sp-nefiltr-1.png
sp-granat-new.png
sp-cerny-lezak-1.png
sp-decko-1.png
sp-nealko-1.png
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.