Staropramen

Legendární pražský klub ROXY slaví narozeniny


Dvacáté třetí narozeniny klubu ROXY se blíží a jako každý rok nabízí návštěvníkům nabitý týden plný oslav a my budeme u toho. ROXY a Experimentální prostor NoD se znovu představí jako jeden celek a na každý den nachystaly pestrý program plný parties, koncertů, performance, divadel a výstav. Tento rok je navíc podstatná část programu otevřena jako dárek fanouškům zdarma. 

V klubu ROXY se první večer v rámci zahájení představí novozélandský glitch-hopový objev Opiuo. Tento večírek bude v rámci narozenin pro všechny fanoušky zdarma. V rámci pondělního zahájení proběhne vernisáž projektu ROXY Visuals, který opět promění interiéry klubu.

V úterý 20. října přijíždí kanadská hudební senzace Walk Off The Earth, jejíž koncert už je vyprodaný.

Třetí den se prostory NoD a ROXY propojí v rámci projektu Soundz Czech a promění se v pět podií, na kterých vystoupí 9 českých kapel v čele s Vladimírem 518 & live band, Vložte kočku a Manon Meurt. Všechny koncerty v rámci Soundz Czech jsou zdarma jako narozeninový dárek pro fanoušky kvalitní české alternativy.

Víkend bude v ROXY tradičně  v rytmech elektroniky. Pátek odstartují britští drum&bassoví velikáni DJ Zinc a Friction společně s bass music talentem současnosti Kove. V sobotu uslyšíte ten nejaktuálnější techno sound v podání britských producentů Dense & Pika a Paula Woolforda , kteří zakončí celý narozeninový program.

Kompletní informace najdete na www.roxy.cz.


be23_1200x628.jpg

Související články


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

supercup_445x223_1.jpg

Staropramen Cool Super Cup 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

anot-image.png

Pozvi kámoše na jedno

Kámoše se totiž vyplatí vidět, i kdyby to mělo být jen na 20 minut.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.