Staropramen

ROCK FOR PEOPLE VE ZNAMENÍ STAROPRAMENU


Fanoušci festivalu Rock for People už netrpělivě čekají na začátek festivalu, který vypukne 4. července. I letos jsou velkým lákadlem známá jména, skvělá atmosféra a v neposlední řadě osvěžující pivo Staropramen.

Letošní už 23. ročník, který se pořádá v areálu vojenského letiště v Hradci Králové, bude znovu ve znamení světových kapel. Návštěvníci se můžou těšit na zvučná jména jako je Die Antwoord, Foster the People nebo Evanescence.

I letos bude možné se osvěžit v hospodě Staropramen, kde bude výčep probíhat pod taktovkou sládka Jana Špačka. Hosté se tradičně mohou těšit na Staropramen Smíchov, Jedenáctku, Ležák, Granát, Nefiltrovaný, Černý a Nealko. Nebude chybět ani cider Carling Cherry, letní Corona nebo oblíbený Cool Grep.

Festival bude díky oceňovanému projektu Staropramen Festivaly bez zábran, přístupný i návštěvníkům na vozíčku. Areál bude bezbariérově přizpůsoben tak, aby si koncerty užili v pohodlí a bezpečí. Ti, kterým je projekt sympatický, ho můžou přímo na festivalu podpořit. Stačí odevzdat plastové uzávěry z PET lahví či kovové zátky v označeném stanu u vstupu. Jejich recyklací vzniká materiál na výrobu zařízení pro hendikepované.

Více informací o festivalu najdete na: https://www.rockforpeople.cz/

Související články


staropramen_novinka_anotace_445x200-novinka2_ver1.jpg

Ocenění pro Staropramen

Iniciativu Festivaly bez zábran založil pivovar Staropramen sice teprve v roce 2014, ale už teď má za sebou významné výsledky a úspěchy. Nejnovějším úspěchem je 1. místo v soutěži TOP odpovědná firma.

supercup_445x223_1.jpg

Staropramen Cool Super Cup 2016

Nejvyšší soutěž v České republice Super Cup pod patronací Českého volejbalového svazu „Staropramen Cool Super Cup 2016“.

anot-image.png

Pozvi kámoše na jedno

Kámoše se totiž vyplatí vidět, i kdyby to mělo být jen na 20 minut.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím cookies pro váš optimální zážitek. Další informace.